Szkołom ponadpodstawowym oferujemy prezentację oferty edukacyjnej na terenie szkoły oraz on-line. Termin spotkania można zarezerwować telefonicznie lub mailowo.

Kontakt: Alicja Remiszewska, Dział Promocji,e-mail: alicja.remiszewska@usz.edu.pl,telefon: 91 444 12 13, 508 945 921
 
  • Wizyty w szkołach 2020/2021

    Spotkania zrealizowane :

    09.09.2020 r., Zespole Szkół im. Noblistów Polskich, Myślibórz

    18.09.2020 r., Zespół Szkół im. Zbigniewa Herberta , Trzebiatów

    25.09.2020 r., Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I, Świnoujście

    07.10.2020 r., Zespół Szkół nr 6 im. Mikołaja Reja, Szczecin

    9.10.2020 r., Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. kpt. hm. Andrzeja Romockiego „Morro”, Barlinek

    22.10.2020 r., Zespół Szkół Ponadpodstawowych, Wolin

    11.02.2021 r., Zespół Szkół nr 1 w Goleniowie (spotkanie on-line, klasa maturalna profil matematyczno-fizyczny)

    12.02.2021 r., Zespół Szkół nr 1 w Goleniowie (spotkanie on-line, klasa maturalna profil językowy)

    25.02.2021 r., IX Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie (spotkania on-line, klasa maturalna profil biologiczno-chemiczny i matematyczno- fizyczny)

    26.02.2021 r., IX Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie (spotkania on-line, klasa maturalna profil matematyczno-informatyczna)

    01.03.2021 r., Zespół Szkół Agrotechnicznych w Sławnie (spotkanie on-line, klasa maturalna technik architektury krajobrazu i technik żywienia i usług gastronomicznych )

    02.03.2021 r., II Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie (spotkanie on-line, klasa maturalna profil matematyczno-fizyczny)

    03.03.2021 r., I Liceum Ogólnokształcące w Sulęcinie (spotkanie on-line, klasa maturalna profil hotelarski)

    03.03.2021 r., Zespół Szkół nr 6 im. Mikołaja Reja w Szczecinie (spotkanie on-line, klasa maturalna profil ogólny)

    04.03.2021 r., II Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie (spotkanie on-line, klasa maturalna profil medialny)

    09.03.2021 r., Zespół Szkół nr 1 im Mieszka I w Stargardzie (spotkania on-line, klasa maturalna profil turystyczny i mechaniczno- elektryczny)

    10.03.2021 r., Zespół Szkół Agrotechnicznych w Sławnie (spotkanie on-line, klasa maturalna profil informatyczno – ekonomiczny)

    10.03.2021 r., Zespół Szkół nr 1 im Mieszka I w Stargardzie (spotkanie on-line, klasa maturalna profil informatyczno-elektryczny)

    10.03.2021 r., Zespół Szkół nr 1 w Nowogardzie (spotkanie on-line, klasa maturalna technik ekonomista, informatyk, logistyk, handlowiec)

    12.03.2021 r., Zespół Szkół Plastycznych w Koszalinie(spotkanie on-line, klasa ogólna)

    12.03.2021 r., Zespół Szkół Łączności w Szczecinie (spotkanie on-line, klasa maturalna technik ekonomista, logistyk, handlowiec, spedytor)

    16.03.2021 r., Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Chrobrego w Gryficach (spotkanie on-line, klasa biologiczno-chemiczna, psychologiczna)

    16.03.2021 r., Liceum Ogólnokształcące im. Bogusława X w Białogardzie (spotkanie on-line, klasa maturalna profil psychologiczny, humanistyczny i biologiczno-chemiczny)

    17.03.2021 r., Zespół Szkół im. Jana Henryka Dąbrowskiego w Sławnie (spotkanie on-line, klasa maturalna biologiczno- chemiczna i humanistyczna )

    17.03.2021 r., Liceum Ogólnokształcące im. Bogusława X w Białogardzie (spotkanie on-line, klasa maturalna profil humanistyczny, biologiczno – chemiczny)

    17.03.2021 r., Zespół Szkół nr 6 im M. Reja w Szczecinie ( spotkanie on-line, klasa maturalna profil technik żywienia i usług gastronomicznych)

    18.03.2021 r., Zespół Szkół nr 1 im Mieszka I w Stargardzie (spotkania on-line, klasa maturalna profil graficzny, informatyczny i technologii drewna – mechaniczny)

    19.03.2021 r., I Liceum Ogólnokształcące w Gorzowie Wielkopolskim (spotkanie on-line, klasy maturalne i przedmaturalne)

    22.03.2021 r., Liceum Ogólnokształcące w Świdwinie (spotkanie on-line, klasa maturalna profil językowy i matematyczno-geograficzny)

    23.03.2021 r., Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie (spotkanie on-line, klasa maturalna profil językowy i humanistyczny)

    23.03.2021 r., Zespół Szkół Budowlanych w Szczecinie (spotkanie on-line, klasa maturalna, profil geodeta, renowacji architektury)

    24.03.2021 r., Zespole Szkół Nr 6 w Szczecinie (spotkanie on-line, klasa maturalna i przedmaturalna, technik organizacji turystyki, technik hotelarstwa)

    24.03.2021 r., Zespół Szkół Budowlanych w Szczecinie (spotkanie on-line, klasa maturalna, profil  architektury krajobrazu, inżynierii sanitarnej, elektryki odnawialnej)

    24.03.2021 r., II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Stargardzie (spotkanie on-line, klasa przedmaturalna i klasa maturalna, profil humanistyczny i matematyczny)

    25.03.2021 r., Zespół Szkół Budowlanych w Szczecinie (spotkanie on-line, klasa maturalna, profil  budownictwo, roboty wykończeniowe w budownictwie)

    26.03.2021 r., II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Stargardzie (spotkanie on-line, klasy maturalne, profil psychologiczny, biologiczno – chemiczny, mundurowy)

    30.03.2021 r., IX Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie (spotkanie on-line, klasa maturalna, profil dwujęzyczny)

    30.03.2021 r., Technikum Informatyczne SCI w Szczecinie (spotkania on-line, klasy maturalne)

    31.03.2021 r., III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Szczecinie (spotkanie on-line, klasy maturalne, profil humanistyczny, biologiczno-chemiczny)

    31.03.2021 r., III Liceum Ogólnokształcące w Krzyżu Wielkopolskim (spotkanie on-line, klasy maturalne, profil matematyczny, biologiczny)

    09.04.2021 r., IV Liceum Ogólnokształcące w Gorzowie Wielkopolskim (spotkanie on-line,  klasa maturalna, profil matematyczny)

    09.04.2021 r., I Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie (spotkanie on-line, klasa maturalna, profil humanistyczny)

    13.04.2021 r., I Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie (spotkanie on-line, klasa maturalna, profil lingwistyczno – turystyczny)

    20.04.2021 r., Zespół Szkół w Zielonej Górze (spotkanie on-line, klasa maturalna, profil logistyczny)

    26.04.2021 r., Liceum Ogólnokształcące w Gryfinie(spotkanie on-line, klasa maturalna, profil policyjny)

    27.04.2021 r., Liceum Ogólnokształcące w Gryfinie(spotkanie on-line, klasa maturalna, profil humanistyczny)

    28.04.2021 r., Liceum Ogólnokształcące w Gryfinie(spotkanie on-line, klasa maturalna, profil biologiczno-politechnniczny)

  • Wizyty w szkołach 2019/2020

    Spotkania zrealizowane: 

    11.03.2020 r., spotkanie na Wydziale Ekonomii, Finansów i Zarządzania w ramach projektu Młody e-lider, II Liceum Ogólnokształcące, Stargard

    09.03.2020 r., Zespół Szkół Ponadpodstawowych, Wolin

    6.03.2020 r., I Liceum Ogólnokształcące im Adama Mickiewicza, Sulęcin

    21.02.2020 r., Zespół Szkół im. Stanisława Staszica, Rzepin

    19.02.2020 r., III Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Szafera, Gorzów Wielkopolski

    31.01.2020 r., Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Maksymiliana Marii Kolbego, Szczecin

    24.01.2020 r.,  Zespół Szkół nr 6 im. Mikołaja Reja, Szczecin

    23.01.2020 r., Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2, Gryfino

    21.01.2020 r.- spotkanie na Wydziale Ekonomii, Finansów i Zarządzania z uczniami z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Gryfinie

    21.01.2020 r., Zespół Szkół i Placówek Oświatowych, Barlinek

    17.01.2020 r.- spotkanie na Wydziale Ekonomii, Finansów i Zarządzania z uczniami z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Gryfinie

    14.01.2020 r. II Liceum Ogólnokształcące w Nowogardzie

    13.01.2020 r., III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi, Szczecin

    20.12.2019 r., IX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterów Monte Cassino, Szczecin

    16.12.2019 r., IV Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa, Szczecin

    12.12.2019 r., Zespół Szkół nr 1, Goleniów

    10.12.2019 r., Zespół Szkół Ponadpodstawowych, Chojna

    4.12.2019 r., IX Liceum Ogólnokształcące im.Bohaterów Monte Cassino, Szczecin

    3.12.2019 r., IV Liceum Ogólnokształcące im. Boleslawa Prusa, Szczecin

    20.11.2019 r., V Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka, Xu – Konferencja Samorządów Uczniowskich, Szczecin

    18.11.2019 r., Zespół Szkół nr 1 im. Mieszka I, Stargard

    13.11.2019 r., Zespół Szkół Licealnych im. Z. Herberta, Słubice

    5.11.2019 r., Zespół Szkół nr 1 im. Bolesława Krzywoustego, Choszczno

    4.11.2019 r., Zespół Szkół nr 1 im. Bolesława Krzywoustego, Choszczno

    22.10.2019 r., Zespół Szkół im. Macieja Rataja, Gościno

    28.09.2019., Liceum Ogólnokształcące im. Aleksandra Omieczyńskiego, Gryfino

  • Wizyty w szkołach 2018/2019

    Spotkania zrealizowane:

    16 października 2018 r., Zespół Szkół, Gościno – wykład dr hab. Grzegorza Ciechanowskiego, prof. US

    23 października 2018 r., I Liceum Ogólnokształcące, Koszalin

    24 października 2018 r., I Liceum Ogólnokształcące, Stargard

    25 października 2018 r., Zespół Szkół nr 1, Pyrzyce

    6 listopada 2018 r., Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego, Gryfice

    7 listopada 2018 r., Zespół Szkół i Placówek Oświatowych, Barlinek

    8 listopada 2018 r., Zespół Szkół nr 1, Kołobrzeg

    13 listopada 2018 r., II Liceum Ogólnokształcące, Stargard

    14 listopada 2018 r., II Liceum Ogólnokształcące, Nowogard

    15 listopada 2018 r., IX Liceum Ogólnokształcące, Szczecin; Zespół Szkół nr 1, Stargard – wykład dr Adrianny Banio

    16 listopada 2018 r., IX Liceum Ogólnokształcące, Szczecin

    19 listopada 2018 r., Zespół Szkół, Łobez

    23 listopada 2018 r., IV Liceum Ogólnokształcące, Gorzów Wlkp.

    27 listopada 2018 r., IX Liceum Ogólnokształcące, Szczecin

    28 listopada 2018 r., Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Kamień Pomorski

    30 listopada 2018 r., Zespół Szkół nr 4, Wałcz

    4 grudnia 2018 r., Liceum Ogólnokształcące, Białogard

    5 grudnia 2018 r., Zespół Szkół, Myślibórz

    6 grudnia 2018 r., Zespół Szkół nr 1, Goleniów

    7 grudnia 2018 r., Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Drawsko Pomorskie

    11 grudnia 2018 r., Zespół Szkół nr 1, Goleniów

    12 grudnia 2018 r., Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Wolin

    13 grudnia 2018 r., Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2, Gryfino

    14 grudnia 2018 r., Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1, Nowogard

    18 grudnia 2018 r., IV Liceum Ogólnokształcące, Gorzów Wlkp.

    10 stycznia 2019 r., Liceum Ogólnokształcące, Gryfino

    11 stycznia 2019 r.,  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, Dębno

    15 stycznia 2019 r., Zespół Szkół, Resko

    17 stycznia 2019 r. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Chojna

    21 stycznia 2019 r., Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Trzebiatów

    24 stycznia 2019 r., Zespół Szkół nr 1, Stargard

    19 lutego 2019 r., Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Myślibórz

    6 marca 2019 r., Zespół Szkół, Darłowo

    7 marca 2019 r., Zespół Szkół, Sławno

    28 marca 2019 r., Zespół Szkół, Borne Sulinowo; Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Czaplinek

    2 kwietnia 2019 r., Liceum Ogólnokształcące, Kamień Pomorski

    5 kwietnia 2019 r., I Liceum Ogólnokształcące, Stargard, Festiwal Nauki

  • Wizyty w szkołach 2017/2018

    Spotkania zrealizowane:

    11 października 2017 r. – Zespół Szkół, Resko

    16 października 2017 r. – Zespół szkół, Łobez

    17 października 2017 r. – IX Liceum Ogólnokształcące, Szczecin

    18 października 2017 r. – Zespół Szkół im. Noblistów Polskich, Myślibórz

    19 października 2017 r. – Zespół Szkół nr 1, Pyrzyce

    23 października 2017 r. – Zespół szkół nr 1, Stargard

    24 października 2017 r. – I Liceum Ogólnokształcące, Stargard

    25 października 2017 r. – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Drawsko Pomorskie

    27 października 2017 r. – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Kalisz Pomorski

    7 listopada 2017 r. – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2, Gryfino

    8 listopada 2017 r. – Zespół Szkół, Borne Sulinowo, Zespół Szkół, Barwice

    9 listopada 2017 r. – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2, Gryfino

    10 listopada 2017 r. – Zespół szkół nr 1, Stargard

    14 listopada 2017 r. – Zespół Szkół, Lipiany

    15 listopada 2017 r. – Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego, Gryfice

    16 listopada 2017 r. – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, Barlinek

    21 listopada 2017 r. – I Liceum Ogólnokształcące, Koszalin

    24 listopada 2017 r. – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Trzebiatów

    28 listopada 2017 r. – Zespół Szkół Ogólnokształcących, Gryfino

    5 grudnia 2017 r. – I Liceum Ogólnokształcące, Kamień Pomorski, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Kamień Pomorski

    6 grudnia 2017 r. – Liceum Ogólnokształcące, Białogard

    11 grudnia 2017 r. – IX Liceum Ogólnokształcące, Szczecin

    12 grudnia 2017 r. – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Dębno

    13 grudnia 2017 r. – II Liceum Ogólnokształcące, Nowogard

    14 grudnia 2017 r. – IX Liceum Ogólnokształcące, Szczecin

    20 grudnia 2017 r. – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Czaplinek

    9 stycznia 2017 r. – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Złocieniec

    17 stycznia 2018 r. – IV Liceum Ogólnokształcące, Gorzów Wlkp.

    31 stycznia 2018 r. – Zespół Szkół nr 1, Goleniów

    6 lutego 2018 r. – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Płoty

    7 lutego 2018 r. – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Wolin

    8 lutego 2018 r. – II Liceum Ogólnokształcące, Stargard

    9 lutego 2018 r. – I Liceum Ogólnokształcące, Kołobrzeg

    20 lutego 2018 r. – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Nowogard

    21 lutego 2018 r. – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Sławno

    22 lutego 2018 r. – Zespół Szkół, Darłowo

    27 lutego 2018 r. – Centrum Edukacji Zdroje, Szczecin

    9 marca 2018 r. – Zespół Szkół nr 1, Kołobrzeg

    26 marca 2018 r. – Zespół Szkół, Police

    6 kwietnia 2018 r. – I Liceum Ogólnokształcące, Stargard

    25 kwietnia 2018 r. – VIII Liceum Ogólnokształcące, Szczecin

  • Wizyty w szkołach 2016/2017

    Spotkania zrealizowane:

    21 października 2016 r. – Zespół Szkół, Gościno

    24 października 2016 r. – Zespół Szkół nr 1, Stargard

    3 listopada 2016 r. – I Liceum Ogólnokształcące, Stargard

    14 listopada 2016 r. – Zespół Szkół Ogólnokształcących, Gryfino

    15 listopada 2016 r. – Zespół Szkół nr 1, Pyrzyce

    28 listopada 2016 r. – Zespół Szkół nr 1, Goleniów

    29 listopada 2016 r. – Liceum Ogólnokształcące, Gryfice

    30 listopada 2016 r. – IV Liceum Ogólnokształcące, Gorzów Wlkp.

    2 grudnia 2016 r. – Zespół Szkół, Borne Sulinowo, Zespół Szkół, Barwice

    5 grudnia 2016 r. – II Liceum Ogólnokształcące, Nowogard

    7 grudnia 2016 r. – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, Dębno, Zespół Szkół i Placówek, Smolnica

    8 grudnia 2016 r. – IX Liceum Ogólnokształcące, Szczecin

    9 grudnia 2016 r. – IX Liceum Ogólnokształcące, Szczecin

    12 grudnia 2016 r. – Liceum Ogólnokształcące, Białogard

    13 grudnia 2016 r. – Zespół Szkół nr 1, Goleniów

    14 grudnia 2016 r. – Zespół Szkół im. Noblistów Polskich, Myślibórz, IX Liceum Ogólnokształcące, Szczecin

    15 grudnia 2016 r. – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Chojna

    19 grudnia 2016 r. – IX Liceum Ogólnokształcące, Szczecin

    3 stycznia 2017 r. – Zespół Szkół, Lipiany

    9 stycznia 2017 r. – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2, Gryfino

    11 stycznia 2017 r. – Centrum Edukacji Zdroje, Szczecin

    17 stycznia 2017 r. – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1, Nowogard

    18 stycznia 2017 r. – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Drawsko Pomorskie

    27 stycznia 2017 r. – I Liceum Ogólnokształcące, Kołobrzeg

    31 stycznia 2017 r. – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Wolin

    7 lutego 2017 r. – I Liceum Ogólnokształcące, Koszalin

    8 lutego 2017 r. – II Liceum Ogólnokształcące, Stargard

    9 lutego 2017 r. – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Czaplinek

    3 marca 2017 r. – Zespół Szkół, Łobez

    7 marca 2017 r. – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Kalisz Pomorski

    9 marca 2017 r. – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, Barlinek

    10 marca 2017 r. – Zespół Szkół, Resko

    16 marca 2017 r. – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Trzebiatów

    17 marca 2017 r. – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Płoty

    22 marca 2017 r. – Zespół Szkół nr 1, Kołobrzeg

    30 marca 2017 r. – Liceum Ogólnokształcące, Kamień Pomorski

    6 kwietnia 2017 r. – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Kamień Pomorski

    7 kwietnia 2017 r. – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Złocieniec

    26 kwietnia 2017 r. – Zespół Szkół nr 4, Wałcz

  • Wizyty w szkołach 2015/2016

    Spotkania zrealizowane:

    23 października 2015 r., Zespół Szkół nr 1, Stargard Szczeciński

    4 listopada 2015 r., Zespół Szkół, Gościno

    5 listopada 2015 r., Zespół Szkół Ogólnokształcących, Gryfino

    8 grudnia 2015 r., II Liceum Ogólnokształcące, Nowogard

    11, 14, 16, 17 grudnia 2015 r., IX Liceum Ogólnokształcące, Szczecin

    21 grudnia 2015 r., Zespół Szkół nr 1, Goleniów

    5 stycznia 2016 r., IX Liceum Ogólnokształcące, Szczecin

    8 stycznia 2016 r., Zespół Szkół nr 1, Goleniów

    11 stycznia 2016 r., Zespół Szkół nr 1, Pyrzyce

    12 stycznia 2016 r., Zespół Szkół nr 1, Choszczno

    19 stycznia 2016 r., Zespół Szkół, Borne Sulinowo

    20 stycznia 2016 r., Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Chojna

    21 stycznia 2016 r., Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Czaplinek

    22 stycznia 2016 r., Liceum Ogólnokształcące im. Bogusława X, Białogard

    26 stycznia 2016 r., Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, Dębno

    22 lutego 2016 r., Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego, Gryfice

    23 marca 2016 r., II Liceum Ogólnokształcące, Stargard

    15 kwietnia 2016 r., IV Liceum Ogólnokształcące, Gorzów Wlkp.

  • Wizyty w szkołach 2014/2015

    Spotkania zrealizowane:

    23 października 2014 r., Zespół Szkół nr 1, Stargard Szczeciński, Dzień Sportu, wykład dr Krzysztofa Krupeckiego pt.: „Olimpijskie wyzwania: od zawodnika do olimpijczyka”

    24 października 2014 r., Zespół Szkół, Gościno
    wykład dr Marka Cupryjaka pt.: „Służby mundurowe wobec współczesnych zagrożeń”

    4 listopada 2014 r., Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Czaplinek

    6 listopada 2014 r., Zespół Szkół Ogólnokształcących, Gryfino

    18 listopada 2014 r., Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Drawsko Pomorskie

    19 listopada 2014 r., Zespół Szkół im. Noblistów Polskich, Myślibórz

    20 listopada 2014 r., Zespół Szkół nr 1, Goleniów

    1 grudnia 2014 r., II Liceum Ogólnokształcące, Nowogard

    2 grudnia 2014 r., Zespół Szkół nr 1, Goleniów

    3 grudnia 2014 r., Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Dębno Zespół Szkół i Placówek, Smolnica

    12 grudnia 2014 r., Liceum Ogólnokształcące im. Bogusława X, Białogard

    13 grudnia 2014 r., Fundacja Ośrodka Doskonalenia Kadr, Police

    15 grudnia 2014 r., Zespół Szkół, Borne Sulinowo

    16 grudnia 2014 r., Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2, Gryfino

    14 stycznia 2015 r., Zespół Szkół nr 1, Pyrzyce

    16 stycznia 2015 r., Zespół Szkół nr 1, Choszczno

    22 stycznia 2015 r., I Społeczne Liceum Ogólnokształcące, Gorzów Wlkp.

    11 lutego 2015 r., IV Liceum Ogólnokształcące, Gorzów Wlkp.

    27 lutego 2015 r., I Liceum Ogólnokształcące, Kołobrzeg

    10 kwietnia 2015 r., I Liceum Ogólnokształcące, Stargard Szczeciński

    19 czerwca 2015 r., Zespół Szkół Miejskich Nr 2 im. M. Kopernika, Wałcz

  • Wizyty w szkołach 2013/2014

    Spotkania zrealizowane:

    16 października 2013 r., Zespół Szkół Gospodarki Żywnościowej, Gościno

    21 października 2013 r., II Liceum Ogólnokształcące, Nowogard

    23 października 2013 r., I Liceum Ogólnokształcące, Stargard Szczeciński

    30 października 2013 r., Zespół Szkół im. Noblistów Polskich, Myślibórz

    4 listopada 2013 r., Zespół Szkół, Police

    5 listopada 2013 r., Zespół Szkół nr 1, Pyrzyce

    7 listopada 2013 r., Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, Chojna

    12 listopada 2013 r., Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Goleniów

    18 listopada 2013 r., Zespół Szkół, Police

    20 listopada 2013 r., Katolickie Liceum Ogólnokształcące, Szczecin

    21 listopada 2013 r., I Liceum Ogólnokształcące, Nowogard

    5 grudnia 2013 r., Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Gryfino

    22 stycznia 2014 r., II Liceum Ogólnokształcące, Stargard Szczeciński

    24 stycznia 2014 r., I Liceum Ogólnokształcące, Kołobrzeg

    28 stycznia 2014 r., Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Trzebiatów

    29 stycznia 2014 r., Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Wolin

    31 stycznia 2014 r., Liceum Ogólnokształcące, Gryfice

    4 lutego 2014 r., Zespół Szkół, Borne Sulinowo

    5 lutego 2014 r., Zespół Szkół, Barwice I Liceum Ogólnokształcące, Szczecinek

    6 lutego 2014 r., Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi, Świnoujście

    7 lutego 2014 r., Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Czaplinek

    11 lutego 2014 r., Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Gryfice

    24 marca 2014 r., V Liceum Ogólnokształcące, Szczecin

    28 marca 2014 r., IV Liceum Ogólnokształcące, Gorzów Wlkp.

    1 kwietnia 2014 r., Zespół Szkół, Police

    10 kwietnia 2014 r., Zespół Szkół, Sławno

    22 maja 2014 r., V Liceum Ogólnokształcące, Szczecin