• 30 SIE 19
    XIX Zachodniopomorski Festiwal Nauki

Szanowni Państwo,

zapraszamy do wzięcia udziału w zajęciach przygotowanych przez pracowników, doktorantów i studentów Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Szczecińskiego w ramach XIX Zachodniopomorskiego Festiwalu Nauki.

Termin: 17 września 2019 roku w godz. 9.45 – 15.15

Miejsce: Wydział Filologiczny US (al. Piastów 40b, bud. 4)

Adresaci: uczniowie szkół ponadpodstawowych

W programie znalazły się liczne wykłady, warsztaty i profesjonalne zajęcia językowe. Uczniowie będą mogli wziąć udział w lekcjach języka angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego, a nawet – czeskiego i chińskiego. Wybrane warsztaty odbędą się w specjalistycznym laboratorium językowym. Ponadto zaplanowano wiele prezentacji poświęconych historii i kulturze poszczególnych krajów oraz osobny blok wykładów i warsztatów z zakresu dziennikarstwa.

Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest TUTAJ .

Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń!

:

dr Agnieszka Szlachta – koordynator

agnieszka.szlachta@usz.edu.pl

Zapisy:

mgr Ewelina Lewandowska-Wolniewicz

ewelina.lewandowska-wolniewicz@usz.edu.pl

tel. 91 444 30 17

Więcej wydarzeń organizowanych w ramach Zachodniopomorskiego Festiwalu Nauki dostępnych jest TUTAJ.